Joburi - Infirmier in Centrele de Ingrijire de langa Londra

Job Information Infirmier in Centrele de Ingrijire de langa Londra Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie Infirmier Ingrijitor
Posted 09/06/2016
Job Status
Start Publishing 06/22/2017
Stop Publishing 11/06/2017
Location Enter Client Description

9166199 ml

Se cauta Infirmieri pentru Centrele de ingrijire de langa Londra

Zona: Liphook -  1 ora distanta de Londra

Salarizare: 7.65 Lire Sterline / ora

Cazare: gasita de catre angajator la costul de 350 Lire Sterline/ luna

Program de lucru: 40 ore/saptamana - contractuale

*20 ore/saptamana suplimentare

Alte Beneficii:

Contract de munca legal pe o perioada de minim 12 luni

Asigurare Medicala si Sociala

Concediu de odihna platit

Training GRATUIT la locul de munca.

Responsabilitati:

Asigurarea unui ambient curat si placut rezidentilor

Sprijin oferit rezidentilor in vederea realizarii activitatilor rutiniere

Ajutor oferit rezidentilor in activitatile desfasurate in Centrul de ingrijire

Colaborarea permanenta cu medicii si asistentii Centrului de ingrijire

Completarea fiselor medicale

Profilul candidatului ideal:

Vorbitor de limba engleza la un nivel cel putin mediu

Minim de experienta in domeniu -  6 luni

Empatic si dornic de munca

Aplica CV

Trimite CV
Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV