Joburi - Operator depozit - KETTERING, Northamptonshire - UK

Job Information Operator depozit - KETTERING, Northamptonshire - UK Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie OPERATORI DEPOZIT UK
Posted 10/28/2020
Job Status
Start Publishing 10/28/2020
Stop Publishing 02/28/2021
Location Enter Client Description

Pozitie : Operator depozit – Order Picker

Zona : KETTERING, Northamptonshire- UK

Angajator : Companie munca temporara

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

DEPOZITUL IN KETTERING

LOCAȚIE: KETTERING, Northamptonshire

• Candidații trebuie să fie flexibili în ceea ce privește schimburile și departamentele de lucru

• Experiența anterioară este de dorit, dar nu este necesară

• ENGLEZĂ FOARTE BUNĂ - CONVERSAȚIONALĂ, CITIT, SCRIS

Descrierea postului:

- Primirea și stocarea mărfurilor spre interior

- Alegerea vocală, ambalarea și expedierea comenzilor clienților

- Ridicarea și mutarea produselor cu greutatea de până la 25 kg

- Împingerea și tragerea produselor cu greutatea de până la 25 kg

- Toți lucrătorii vor fi instruiți în LLOP-uri sau în alte zone ale depozitului

Ture fixe:

• Tura de dimineață: 06:15 - 14:15 => 9,01 GBP / oră

• Tura după-amiaza: 14:15 - 22:15 => 9,31 GBP / oră

• Tura de noapte: 22:15 - 06:15 => 10,05 GBP / oră

• Orele suplimentare sunt disponibile: pentru primele 12 săptămâni din ziua lor liberă, rata de plată este de 1,5x ratele de plată standard, în programul de lucru suplimentar pentru ziua lucrătoare (ore suplimentare înainte sau după tura), orele sunt plătite 1,3 x rata de plată standard. După 12 săptămâni, toate orele suplimentare sunt de 1,3x Rata standard

Mod de plată: săptămânal în contul dvs. bancar

Beneficiile angajatului:

• Inducție și formare completă

•          Vacante platite

• Subvenționat la cantina amplasamentului

• parcare gratuită

• sală de gimnastică gratuită

• Dispozitive de închidere securizate

CAZARE:

CAMERĂ SINGLE: 75 GBP / SĂPTĂMÂNĂ (ȘI ALTE 75 GBP CA DEPOZIT PENTRU ULTIMA SĂPTĂMÂNĂ)

CAMERA DUBLĂ: 100 GBP / SĂPTĂMÂNĂ (ȘI ALTE 100 GBP CA DEPOZIT PENTRU ULTIMA SĂPTĂMÂNĂ)

CAMERĂ SINGLE CU BAIE: 130 GBP / SĂPTĂMÂNĂ (ȘI ALTE 130 GBP CA DEPOZIT PENTRU ULTIMA SĂPTĂMÂNĂ )

Candidatul ideal poseda:

-          Minim 18 ani - Maxim 55 de ani

-          Limba engleza mediu -avansat

       -          Apt medical – clinic sanatos

Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;

Daca sunteti interesat/a va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba romana sau engleza pe adresa admin@eurolife-consulting.ro sau aplicati mai jos.

Aplica CV

Trimite CV
Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV