Joburi - Operator depozit - Produse Alimentare/Non Alimentare - Bedford- UK

Job Information Operator depozit - Produse Alimentare/Non Alimentare - Bedford- UK Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie OPERATORI DEPOZIT UK
Posted 10/28/2020
Job Status
Start Publishing 10/28/2020
Stop Publishing 05/28/2021
Location Enter Client Description

Pozitie : Operator depozit – Order Picker

Zona:  Bedford - UK

Angajator : Companie munca temporara

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

DETALII DEPOZIT BEDFORD

Locatie: Bedford

Min. vârsta: 18 ani

Descrierea postului:

Llop picking (alegere vocală folosind arme RF)

FLT Reach (mărfuri în, putaways etc.)

VNA

Produse: Cutii de alimente, produse de curățat, articole de toaletă și produse generale de uz casnic, maxim 25 kg.

Potențial pentru fete: Da, dar poate fi o muncă destul de grea, astfel încât fetele se luptă uneori să îndeplinească obiectivele de performanță

Experiență necesară: Niciuna

Nivel engleză: Basic , trebuie să fie capabil să vorbească un pic de engleză și să înțeleagă tot ce se spune. Nu există test de engleză la fața locului, dar trebuie să treacă testul Llop.

Ture și zile de lucru:

Earlies 6am - 2pm și Lats 2pm - 6am (rotativ, săptămânal)

Nopți 22:00 - 06:00

Duminică - Joi (numai operator LLOP)

Marți - Sâmbătă (ambele)

Miercuri - Duminică (ambele)

Vineri - Luni (ambele)

Sâmbătă - Duminică (ambele)

Luni - Vineri (numai LLOP)

Ratele de plată standard:

Zile LLOP: 8,75 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră

Nopți LLOP 9,75 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră

Zile FLT RT: 10,50 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră

Nopți FLT RT: 11,50 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră

Tarif weekend:

LLOP - 9,25 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră sub 37,5 ore pe săptămână

FLT - £ 11 (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 1 GBP / oră sub 37,5 ore pe săptămână

Orele suplimentare (după 37,5):

• OT în timpul săptămânii

LLOP - 10,75 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

FLT - 12,50 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

• OT Weekend

LLOP - 11,25 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

FLT - 13 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

• Night OT

LLOP - 11,75 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

FLT - 13,50 GBP (1-4 săptămâni); începând cu a 5-a săptămână: + 2 GBP / oră peste 37,5 ore pe săptămână

Orele tipice lucrate pe săptămână: 37,5 plus în prezent (o mulțime de ore suplimentare disponibile)

Există transport public disponibil la fața locului? Da, există o rută cu autobuzul din centrul orașului Bedford către Luton care oprește în afara depozitului.

Vă rugăm să consultați mai jos toate condițiile și detaliile de contact pentru cazare în Bedford.

Prețuri:

Prima plată a primelor 2 săptămâni va fi la sosire 70 GBP / săptămână x 2 - total 140 GBP

A doua plată pentru următoarele 2 săptămâni va fi după închirierea a 2 săptămâni: 85 GBP / săptămână x 2 - total 160 GBP

A treia plată a următoarelor 2 săptămâni va fi efectuată după închirierea a 4 săptămâni: 98 GBP / săptămână x 2 - total 196 GBP (una din 98 GBP va fi clasificată ca depozit și una din 98 GBP va fi pentru închirierea celei de-a cincea săptămâni)

săptămânile următoare vor fi de 98 GBP / săptămână și vor semna un contract de închiriere pentru 6 luni.

• Toate prețurile includ facturi de utilitati

• toți candidații vor avea camera individuala (single)

• maxim 4 persoane pe casă

• toate prețurile de mai sus sunt si pentru cupluri, deși vor fi alocate 2 camere, chiar dacă vor folosi doar una, deoarece trebuie sa fie maxim 4 persoane pe casă.

Se ofera o închiriere de probă de 4 săptămâni; Atâta timp cât respectați regulile casei și plătiți chiria la timp, atunci la sfârșitul perioadei respective vi se va oferi un contract de 6 luni.

• Trebuie să vă aduceți lenjeria proprie sau să o cumpărați când sositi, deoarece aceasta nu este furnizată.

Candidatul ideal poseda:

-          Minim 18 ani - Maxim 55 de ani

-          Limba engleza nivel minim sau mediu.,

       -          Apt medical – clinic sanatos

Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;

Daca sunteti interesat/a va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba romana sau engleza pe adresa admin@eurolife-consulting.ro sau aplicati mai jos.

Aplica CV

Trimite CV
Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV