Joburi - Operatori Depozit - Tamworth Staffordshire UK

Job Information Operatori Depozit - Tamworth Staffordshire UK Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie OPERATORI DEPOZIT UK
Posted 02/06/2020
Job Status
Start Publishing 02/06/2020
Stop Publishing 08/06/2020
Location Enter Client Description

Pozitie : Operatori Depozit

Zona:  UK – Tamworth, Staffordshire

Angajator : Depozite Produse Alimentare/ Non Alimentare (depozit supermarket)

Responsabilitati:

Include primirea mărfurilor în depozit, înregistrarea mărfurilor primite, ambalarea și stivuirea mărfurilor, eliminarea deșeurilor, ambalarea mărfurilor și alte produse, reîncărcarea stocurilor, încărcarea cadrelor, autoutilitare și remorci.

Intocmire comenzi, picking, folosire liza electrica, scanner .

Program ture/schimburi – 8 ore /10 ore

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea bruta :

£8.21 – £14.50 / ora - in functie de tura si zi

Salarizare ore suplimentare: 125% ora

Salarii plătite: săptămânal

Mod de plata: cont bancar

Ore de lucru / săptămână: 40 + ore suplimentare;

Echipament de lucru: furnizat vestă /casca , bocanci cu varf metallic adus de candidat

Suport Obtinere NINO si cont bancar.

Cazare si costuri transport :

Angajatorul va va indruma catre agentia imobiliara care ofera variantele de acomodare.

In prezent, cazarea se realizeaza in case de tip shared, in camere duble, cu baia, livingul si bucataria la comun.

Puteti folosi si cazarea proprie in zona .

Costul camerei duble este de 65 lire/saptamana/ persoana.

La sosirea in UK , vi se asigura transferul pana la cazare de catre agentul imobiliar, iar la sosirea in cazare se va achita un avans de 165 lire (pentru 1 saptamana cazare + taxa administrare agentie imobiliara - 100 lire ).

Agentul imobiliar va asista in vederea obtinerii NINO (National Insurance Number), deschiderea contului bancar si in orice alta situatie veti solicita ajutorul agentului.

Candidatul ideal poseda:

-          Minim 19 ani - Maxim 55 de ani

-          Minim Engleza/Germana –mediu.

-          Permis de Conducere – prezinta avantaj

       -          Apt medical – clinic sanatos

       -         Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;

-           Experienta anterioara in Depozit reprezinta un avantaj.

Acte necesare:

-          COPIE CI

-          Adeverinta medicala”clinic sanatos”

-          Cazier Judiciar

-          O diploma de studii (oricare)

-          CV – in limba romana sau engleza.

Daca sunteti interesat/a va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba romana sau engleza pe adresa admin@eurolife-consulting.ro sau aplicati mai jos.

Aplica CV

Trimite CV
Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV