Joburi - Recrutam Infirmieri in Marea Britanie, Sussex

Job Information Recrutam Infirmieri in Marea Britanie, Sussex Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie Infirmier Ingrijitor
Posted 05/08/2017
Job Status
Start Publishing 06/26/2017
Stop Publishing 11/17/2017
Location Enter Client Description

Recrutam Infirmieri in Marea Britanie

Zona: East Sussex

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea:7.50 Lire Sterline brut pe Ora

Cazarea va fi asigurata de catre angajator

Ore de munca:minim 36  pe saptamana

Persoana interesata trebuie sa cunoasca Limba Engleza la nivel mediu conversational.

Fara comision.

Responsabilitati:

Ajutarea  persoanelor din centrul de ingrijire care au nevoie de sprijin in vederea realizarii igienei personale , imbracat/dezbracat si a tuturor aspecteler de igiena si ingrijire de care acestia au nevoie

Asistarea in controlul incontinentei, oferind comfort si demnitate rezidentilor

Raspundere prompta la apelurile de urgenta

Ascultarea si comunicare constanta cu persoana pe care o aveti in ingrijire

Asigurarea unui ambient curat si placut

Candidatul ideal poseda:

Afinitate in lucrul cu batranii

Excelente abilitati de comunicare

Daca sunteti interesat va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba engleza.

Aplica CV

Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV