Joburi - Senior Care Assistant - 1550 Lire Sterline Net

Job Information Senior Care Assistant - 1550 Lire Sterline Net Informatii angajator
Companie Eurolife
Contact Name Eurolife
Contact Email contact@eurolife-consulting.ro
Job Information
Tipul job-ului Full-time
Categorie Infirmier Ingrijitor
Posted 05/26/2016
Job Status
Start Publishing 06/28/2017
Stop Publishing 12/26/2017
Location Enter Client Description

homecare assistance franchise

Recrutam Senior Care Assistant pentru Centru de ingrijire din North Walsham, in partea de Est a Angliei !

Salarizarea : 9 Lire Sterline / ora brut

Cazarea: gasita de catre angajator la costul de 55 Lire Sterline/ saptamana (toate utilitatile incluse).

Masa: oferita in cadrul centrului de igrijire.

Beneficii:

Contract de munca legal

Salarizare la nivel European

Uniforma oferita de catre angajator

Asigurare medicala si sociala

Training gratuit

Concediu de odihna platit

Ore suplimentare platite

Responsabilitati:

Evaluari - inclusiv evaluările de risc adecvate

Elaborarea planurilor individualizate de ingrijire

Pastrarea evidentei

Asistarea în identificarea competențelor și a lipsei de cunoștințe a rezidentilor

Participă la formarea continuă pentru sine și personalul junior, inclusiv  S / NVQ si programe de inducție

Promovarea celor mai bune practici de ingrijire si supraveghere

Candidatul ideal:

Cunoaste limba engleza la un nivel mediu conversational

Are experienta in domeniu si diplome care sa ateste acest lucru

Calități bune de conducere, relații eficiente de gestionare a omului și de personal

Aplica CV

Job
Invalid Input
Nume (*)
Please let us know your name.
Prenume
Telefon
Please let us know your email address.
Incarca CV